Zwierzakowo / Animal stuff

poniedziałek, 27 stycznia 2014
Z nowości - rozpoczęłam trochę jakby art journal. Zeszyt - z indyjskiego papieru czerpanego - jest u mnie ze sto lat, zawsze było mi go szkoda użyć, a inna sprawa, że ze względu na strukturę i grubość nie bardzo nadawał się do pisania. No to będzie do chlapania i mazania:)


Zastanawiamy się nad jakimś nowym, żywym, nabytkiem, który trochę rozruszałby towarzystwo:) 
Odkąd prawie rok temu odszedł od nas ukochany 10-letni Królik, nie miałam serca brać kolejnego zwierzaka. Teraz coraz częściej mieszkanie wydaje mi się puste - miło byłoby znów mieć coś ciepłego i przytulaśnego kręcącego się pod nogami, mieć z kim pogadać i komu mówić "cześć" jak wracamy do domu. 
Pies zawsze był moim marzeniem, jednak ze względu na obowiązki i mieszkanie na czwartym piętrze bez windy nigdy nie mogłam go mieć. Sytuacja trochę się zmieniła i obecnie nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie go sprawić. Nie powiem - mam masę obaw (hehe, właściwie to tylko jedną - KTO będzie wychodził z psem RANO?), ale cóż. Zobaczymy. 
Póki co - marzę sobie - także na papierze:)

Miłego wieczoru!

Update - I have started something like art journal. I have had this indian handmade notebook since ages, but never used before - I liked it too much and besides - it's so thick and structured that writing in it would be impossible. So - I will be painting and making stains in it, that's what.
Me and my husband are thinking about having pet again. 
Last year my beloved, 10-year-old Bunny passed away and it was breaking my heart to have another animal at home. Now the flat we live in seems to be very empty - it would be nice to have something fluffy and warm near you, to have sth to talk to, sth to say 'hello' to when we come back home.
I have always dreamt about having a dog, but my parents never allowed, as we lived on 4th floor without an elevator. Now things have changed and I am able to allow myself to have one:) 
Still, I have some doubts (who will be walking the dog IN THE MORNING?:), but well. We'll see. 
Have a nice evening!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze bardzo mile widziane:) Dziękuję!

Zdjęcia, prace i teksty publikowane na tym blogu są chronione prawem autorskim. . Obsługiwane przez usługę Blogger.
Powrót na górę strony