Wnętrze / Middle pages

wtorek, 18 lutego 2014
W tym poście pokazywałam okładki albumu wakacyjnego. Zebrałam się w sobie i skończyłam też środek. Takie projekty z reguły mnie przerażają i podchodzę do nich jak do jeża. Nie, no, oczywiście praca sama w sobie jest przyjemna, ale z reguły taki album robię w 4-5 etapach i samo rozkładanie i składanie wszystkich niezbędnych materiałów tyle razy mnie zniechęca:) Składałam ten album kilka tygodni - teraz, patrząc na zdjęcia nie mam pojęcia, dlaczego zabrało mi to tyle czasu:).

W każdym razie album jest i stanowi bardzo fajną pamiątkę. 
Od kilku lat biorę w każdą podróż zeszyt, w którym na gorąco zapisuję wrażenia, dziwnie brzmiące nazwy lokalnych potraw (których później za nic nie mogłabym sobie przypomnieć), miejsca - nie do wiary ile takich informacji ucieka z głowy krótko po powrocie z wakacji! Zwykle przywożę też do domu pełno biletów wstępu, map, ulotek i tym podobnych - po raz pierwszy mam je w jednym miejscu, skojarzone z odpowiednim wydarzeniem. Chyba się przełamałam, bo już po głowie chodzi mi album ze zdjęciami z Indii i Nepalu:)

Robiąc te zdjęcia na działce wypatrzyłam pierwsze PIERWIOSNKI nieśmiało wystawiające pierwsze listki kilka centymetrów nad ziemią! Czyli jest nadzieja na wiosnę:)


In this post I showed the covers of my summer vacation album - I finally finished it! Usually such big projects scare me - of course, making an album is pure pleasure, but it always takes so much time! I have been working on this one for a few weeks, but - it's finally here! Now, when I look at the photos I have no idea why it took me so long:). 
Anyway - I think this kind of travel book is a great memoir - without it all of my tickets, leaflets and map would get lost and I wouldn't be able to remember all of the details of the visited places, eaten dishes and so on. I am already thinking of the next travelbook - so stay tuned!:)

By the way - spring is almost here! Yesterday, while taking these photos I noticed tiny Primulas reaching out their fresh leaves to the sky! There's hope!

4 komentarze:

 1. bardzo lubię takie albumy... pamiątka rewelacyjna, zmieściłaś duużo informacji :)
  praca mnie też przeraża...nie dość, że trzeba wybrać fotki, to potem wszystko poskładać w jedno :)))
  podziwiam pracę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki:) Pracy trochę jest, ale warto, szczególnie jak ktoś ma taką pamięć jak ja;) Naprawdę po jakimś czasie nie potrafię nic odtworzyć, wszystko mi umyka albo zlewa się w jedno, szczególnie jak dużo się zwiedza...Ja czekam na Wasze zdjęcia z wojaży po świecie - przyniesiesz na jakieś spotkanie Koła?...

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny album! Ja to się za moje już bardzo długo zabieram - pewnie mi się uda mi jak się dzieci z domu wyprowadzą ;) Więc zeszycik, to świetny pomysł - bo pewnie nic już wtedy nie będę pamiętać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe, jest szansa, że jak pójdą do szkoły będziesz mieć więcej czasu:) Ściskam!

   Usuń

Komentarze bardzo mile widziane:) Dziękuję!

Zdjęcia, prace i teksty publikowane na tym blogu są chronione prawem autorskim. . Obsługiwane przez usługę Blogger.
Powrót na górę strony