Year-o-graphy

piątek, 27 listopada 2015

year-o-graphy:
1. zapis niezapomnianych chwil i codziennych wspomnień z całego roku
2. dokumentacja prawdziwego życia
(wg Simple Stories)
___________________________________________________________

Pamiętacie kolekcję papierów Year-o-graphy Simple Stories sprzed kilku lat?
Mi spodobała się tak bardzo, że kupiłam po kilka arkuszy każdego wzoru... Zużywam je powoli ale systematycznie - te małe elementy świetnie nadają się np. do kartek, natomiast nie miałam jakoś pomysłu na większe karty do journalingu. 

W końcu zrobiłam mix-mediowy albumik i powpinałam je do środka, z zamysłem stworzenia kolekcji kilkunastu zdjęć z całego roku. 
Odkąd pojawiła się Lucy i widzę w jakim tempie się zmienia dokumentuję każdy nasz dzień... postanowiłam wklejać tu jej fotografie - jedną na każdy miesiąc, razem z opisem etapu, na jakim się znajdujemy...Najtrudniejszą częścią tego dokumentowania jest robienie notatek... telefon mam pod ręką niemal cały czas - łatwo jest pstryknąć na szybko fotkę; gorzej z notesem i długopisem... bazgrolę jedną ręką (czasem lewą mimo, że oburęczna nie jestem...;)) na czym się da, kiedy karmię albo leżę prawie bez ruchu, żeby jej nie obudzić...
Zapisuję wszystko: począwszy od sylab jakie wyrzuca z siebie Lucy po wykonawców/albumy jakich akurat obsesyjnie słuchamy - nie wiem czy ta wiedza się kiedykolwiek komuś przyda;) ale myślę, że miło będzie za jakiś czas powspominać przy jakiej piosence matka roniła rzewne łzy ze wzruszenia trzymając kilkudniową Lucillę na rękach...:D1 komentarz:

  1. Nie znałam tej kolekcji, fantastyczna jest! Właśnie ostatnio myślałam o tym, czy tylko ja chomikuję papiery i mam kolekcje sprzed lat, o których nikt już nie pamięta;) Może kiedyś sprzedamy ostatni arkusik jakiemuś obrzydliwie bogatemu kolekcjonerowi i będziemy bogate;)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze bardzo mile widziane:) Dziękuję!

Zdjęcia, prace i teksty publikowane na tym blogu są chronione prawem autorskim. . Obsługiwane przez usługę Blogger.
Powrót na górę strony